Skip links

Projektowanie wnętrz.

Nasze studio oferuje kompleksowe projektowanie wnętrz w Poznaniu, zarówno zdalnie, jak i na miejscu, zapewniając projekty z pełnym nadzorem nad realizacją. Nasz zespół doświadczonych projektantów wnętrz dba o każdy szczegół, tworząc przestrzenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Realizujemy także same projekty i wizualizacje, dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów. Poniżej prezentujemy naszą pełną ofertę usług, które pomogą Ci zrealizować wymarzone wnętrze.

Opcja 1

Projekt koncepcyjny

Ta propozycja jest dla Ciebie, jeśli w głównej mierze zleży Ci na zwizualizowaniu sobie wnętrza. Szukasz pomysłu na zagospodarowanie i urządzenie całości, pomysłów w kwestii układu funkcjonalnego. Otrzymujesz wizualizacje 3D, pracujemy z podanym przez Ciebie budżetem, a na koniec dostajesz również pełną listę mebli i dodatków użytych w projekcie wraz z miejscami, gdzie możesz je zakupić. Całość opiera się na konsultacji i rozmowach, abyśmy mogli jak najlepiej poznać Twoje preferencje co do stylu, kolorystyki i wymagań odnośnie wnętrza.

> Konsultacja online lub na miejscu (Poznań i okolice)

> Inwentaryzacja pomieszczenia lub pomieszczeń na miejscu lub na podstawie podanych przez inwestora rzutów, zdjęć

> Dwie propozycje układu funkcjonalnego pomieszczeń z rozmieszczeniem mebli, oświetlenia i materiałów, wraz z opisami

> Zaprezentowanie koncepcji i zamysłu w postaci moodboardów

> Styl, kolorystyka, połączenie materiałów, mebli

> Fotorealistyczne wizualizacje 3D

> Spis materiałów zastosowanych w projekcie z wskazaniem miejsca zakupu lub jego zamienniki

> Dwie poprawki w projekcie

> Projekt w oparciu o ustalony budżet

> Możliwość konsultacji mailowo, telefonicznie podczas realizacji projektu

Opcja 2

Projekt kompleksowy

Jak sama nazwa wskazuje, pracujemy kompleksowo nad całym wnętrzem. Od konsultacji, gdzie możemy się lepiej poznać, porozmawiać na temat Twojej wizji, wymagań, kolorystki i stylu wnętrza, po wizualizacje oraz pełen pakiet rysunków technicznych. Otrzymujesz rzuty techniczne, projekty instalacji elektrycznych, hydraulicznych, schematy zabudowy meblowej, układ płytek i inne niezbędne dokumenty potrzebne do kompleksowego wykończenia i urządzenia Twojego wnętrza.

> Cały zakres projektu koncepcyjnego

> Rzuty techniczne: wymiarowanie, projekty instalacji elektrycznych, hydraulicznych,

> Schematy zabudów meblowych, układu płytek, malowania ścian i inne według potrzeby i uzgodnień

Opcja 3

Metamorfoza wnętrza

Ta opcja jest Ciebie, jeżeli chcesz poczuć się w swoim wnętrzu dobrze - na nowo! Metamorfoza wnętrza nie musi być kosztowna, ani trudna, wystarczy dobry pomysł, odnalezienie tego, co sprawia, że we wnętrzu czujesz się dobrze i działanie! Pozwól, że poprowadzę Cię przez tę drogę.

> napisz do mnie wiadomość, opisz jakie pomieszczenie chciałbyś/ałabyś zmienić, o jakich zmianach marzysz. Wspólnie ustalimy plan działania! 

PROCES

Jak działamy?

01

Konsultacja

Rozmawiamy, analizujemy i szukamy najlepszych dla Ciebie i Twojego wnętrza rozwiązań i pomysłów. Ustalamy plan działania, który w każdym wypadku jest indywidualny, bo przecież każda współpraca jest inna!

02

Przygotowania

Inwentaryzacja pomieszczeń to jeden z pierwszych kroków od którego rozpoczynamy. Kolejnym jest przedstawienie Ci propozycji układu funkcjonalnego, dopasowanego do Twojego stylu życia.

03

Projekt i wizja

Zestawienia materiałów, kolorów, mebli -to tutaj przedstawiamy Ci moodboardy i pomagamy w dobraniu wszystkich elementów. Kolejno przechodzimy do projektu

04

Wizualizacja

Ostatni krok, na który każdy najbardziej czeka. To wtedy zobaczysz swoje wnętrze w realistycznej wizualizacji 3D, co pomoże Ci spojrzeć na dane pomieszczenie zupełnie z innej perspektywy!

Czym jeszcze się zajmujemy?
galeria

Nasze realizacje

Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Title

Title

Title
Sprawdź
Przesuń