Skip links

Projektowanie wnętrz.

Naszym zadaniem jest pomóc Ci w stworzeniu wnętrza idealnego, czyli takiego w którym to Ty poczujesz się najlepiej!

Opcja 1

Projekt koncepcyjny

Ta propozycja jest dla Ciebie, jeśli w głównej mierze zleży Ci na zwizualizowaniu sobie wnętrza. Szukasz pomysłu na zagospodarowanie i urządzenie całości, pomysłów w kwestii układu funkcjonalnego. Otrzymujesz wizualizacje 3D, pracujemy z podanym przez Ciebie budżetem, a na koniec dostajesz również pełną listę mebli i dodatków użytych w projekcie wraz z miejscami, gdzie możesz je zakupić. Całość opiera się na konsultacji i rozmowach, abyśmy mogli jak najlepiej poznać Twoje preferencje co do stylu, kolorystyki i wymagań odnośnie wnętrza.

> Konsultacja online lub na miejscu (Poznań i okolice)

> Inwentaryzacja pomieszczenia lub pomieszczeń na miejscu lub na podstawie podanych przez inwestora rzutów, zdjęć

> Dwie propozycje układu funkcjonalnego pomieszczeń z rozmieszczeniem mebli, oświetlenia i materiałów, wraz z opisami

> Zaprezentowanie koncepcji i zamysłu w postaci moodboardów

> Styl, kolorystyka, połączenie materiałów, mebli

> Fotorealistyczne wizualizacje 3D

> Spis materiałów zastosowanych w projekcie z wskazaniem miejsca zakupu lub jego zamienniki

> Dwie poprawki w projekcie

> Projekt w oparciu o ustalony budżet

> Możliwość konsultacji mailowo, telefonicznie podczas realizacji projektu

Opcja 2

Projekt kompleksowy

Jak sama nazwa wskazuje, pracujemy kompleksowo nad całym wnętrzem. Od konsultacji, gdzie możemy się lepiej poznać, porozmawiać na temat Twojej wizji, wymagań, kolorystki i stylu wnętrza, po wizualizacje oraz pełen pakiet rysunków technicznych. Otrzymujesz rzuty techniczne, projekty instalacji elektrycznych, hydraulicznych, schematy zabudowy meblowej, układ płytek i inne niezbędne dokumenty potrzebne do kompleksowego wykończenia i urządzenia Twojego wnętrza.

> Cały zakres projektu koncepcyjnego

> Rzuty techniczne: wymiarowanie, projekty instalacji elektrycznych, hydraulicznych,

> Schematy zabudów meblowych, układu płytek, malowania ścian i inne według potrzeby i uzgodnień

Opcja 3

Projekt z nadzorem

Ta opcja jest Ciebie, jeżeli zależy Ci nad nadzorem całego projektu od A-Z. Zajmujemy się kompleksowym projektem od wizualizacji, po wszystkie techniczne do dokumenty niezbędne do stworzenia wnętrza idealnego. Szukamy ekip remontowych, ustalamy wszystkie terminy, nadzorujemy proces remontowy i wykańczania. Dzięki temu masz pewność, że profesjonaliści czuwają nad wszystkim i żadne remontowe niespodzianki nie zaskoczą Cię.

> Zakres projektu wykonawczego i dodatkowo nadzór autorski nad całym projektem, wizyty w salonach wyposażenie wnętrz

PROCES

Jak działamy?

01

Konsultacja

Rozmawiamy, analizujemy i szukamy najlepszych dla Ciebie i Twojego wnętrza rozwiązań i pomysłów. Ustalamy plan działania, który w każdym wypadku jest indywidualny, bo przecież każda współpraca jest inna!

02

Przygotowania

Inwentaryzacja pomieszczeń to jeden z pierwszych kroków od którego rozpoczynamy. Kolejnym jest przedstawienie Ci propozycji układu funkcjonalnego, dopasowanego do Twojego stylu życia.

03

Projekt i wizja

Zestawienia materiałów, kolorów, mebli -to tutaj przedstawiamy Ci moodboardy i pomagamy w dobraniu wszystkich elementów. Kolejno przechodzimy do projektu

04

Wizualizacja

Ostatni krok, na który każdy najbardziej czeka. To wtedy zobaczysz swoje wnętrze w realistycznej wizualizacji 3D, co pomoże Ci spojrzeć na dane pomieszczenie zupełnie z innej perspektywy!

Czym jeszcze się zajmujemy?
galeria

Nasze realizacje

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Sprawdź
Przesuń