Skip links

Od marzenia do realizacji – neon we wnętrzu!

Jeśli chodzi  o wybór dodatków na ścianę, nie jestem zwolennikiem plakatów, dużej ilości zdjęć czy oobrazów. Od zawsze marzyłam jednak o tym, aby w moim wnętrzu zagościł efektowny neon, który w magiczny sposób podkreśliłby charakter pomieszczenia. Gabinet był idealnym miejscem, gdzie mogłabym zrealizować to marzenie. Szukając najlepszej firmy do wykonania neonu na zamówienie, trafiłam na markę LEDON. Dziś chcę podzielić się moim doświadczeniem i opowiedzieć o wszystkich plusach współpracy z tą firmą.

We wpisie chciałabym Wam przybliżyć temat, tego jaki neon wybrałam do mojego wnętrza. dodatkowo podsunę Wam pomysły na to, jak w ciekawy sposób zaaranżować neon we wnętrzu prywatnym, ale nie tylko.

Neon według indywidualnego projektu

To, że mogłam dokładnie wybrać jaki neon mi się marzy było ogromnym plusem! Firma przygotowała dla mnie wizualizację według wytycznych, pomogła dobrać idealny rozmiar, barwę i resztę naprawdę ciekawych detali. Od pierwszego kontaktu z firmą LEDON poczułam się zaopiekowana i doceniona jako klient. Co najważniejsze – bardzo zależało mi na szybkim czasie realizacji, ponieważ wielkimi krokami zbliżała się nasza sesja produktowa nowej marki. Nie było z tym żadnego problemu, otrzymaliśmy ledon jeszcze przed czasem!

Neon led, który pasuje w każdym wnętrzu

Ledon, który docelowo wisi w naszym gabinecie, jest również znakiem rozpoznawczym naszej marki mebli nc.form. Przy naszej sesji produktowej nie mogło go zabraknąć. Udało nam się zrobić kilka świetnych ujęć neonu, a przy okazji możecie zobaczyć, że to dodatek, który odnajdzie się praktycznie w każdym wnętrzu!

Bardzo dużym plusem neonu od marki Ledon jest to, że mamy do niego pilot, którym dokładnie możemy ustawić jak mocno ma on świecić. Jest to przede wszystkim wygodna opcja w momencie, kiedy neon wisi w gabinecie, a ja mogę go sobie włączyć z poziomu biurka. W tym momencie przy wieczornej pracy towarzyszy mi każdego dnia i jest to praktycznie jedyne oświetlenie z którego korzystam. Nie tylko dobrze doświetla przestrzeń, ale również przepięknie prezentuje się wieczorową porą, co wpływa na przyjemną pracę.

Neon zabraliśmy na jeszcze jedno, ważne wydarzenie, przede wszystkim po to, żeby wyróżnić się w oryginalny sposób. Niewątpliwie przyciągał uwagę podczas Poznań Design Festiwal i praktycznie nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. Był ulubionym rekwizytem do fotografowania i wcale się nie dziwię 🙂 Neon cudownie prezentował się na ceglanej ścianie, dzięki czemu całość była efektowna i spójna.

Zaaranżuj neon we wnętrzu

Pomysł na neon we wnętrzu? Neon możemy wpleść praktycznie w każde wnętrze i do każdego pomieszczenia. Neon to świetny pomysł do kuchni, aby zaakcentować tę przestrzeń, na pustą ścianę w sypialni lub salon. Może również niesamowicie uprzyjemnić klimat w pokoju dziecięcym!

Jedyne co Cię ogranicza, to wyobraźnia. Natomiast nie martwiłabym się tym, ponieważ firma Ledon z przyjemnością pomoże w urzeczywistnieniu Twojej wizji, pomysłu i pozwoli Ci wydobyć to o czym marzysz. Jeśli szukasz elementu, który będzie charakterystycznym i rozpoznawalnym znakiem Twojej marki, to neon od Ledon również jest świetnym pomysłem!

Zostaw komentarz

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Sprawdź
Przesuń