Skip links
ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU.

Konsultacja wnętrzarska

Nie wiesz od czego zacząć urządzenia wnętrza? Nie wiesz jaki styl jest dla Ciebie i w jakim wnętrzu czujesz się dobrze?
Może nie masz pomysłu na urządzenia sypialni, pokoju dziecka, salonu lub masz problem z zaplanowaniem układu funkcjonalnego w domu?
Czasami problemem może być ta jedna ściana na którą kompletnie nie masz pomysłu i szukasz idealnego rozwiązania.

Konsultacja wnętrzarska to również świetny pomysł na prezent świąteczny i nie tylko! Spraw bliskiej osobie prezent w postaci vouchera na konsultację wnętrzarską - napisz wiadomość!

Konsultacja wnętrzarska jest dla Ciebie, jeśli szukasz pomysłu na urządzenie swojego wnętrza, dobór dodatków lub stoisz przed wyborem płytek, kolorów ścian i innych ważnych elementów wykończeniowych. Jeżeli jesteś na etapie budowy domu i potrzebujesz pomocy w funkcjonalnym rozplanowaniu pomieszczeń, to konsultacja wnętrzarska również jest dla Ciebie! Napisz do nas z  czym masz problem, a my skontaktujmy się z Tobą jak najszybciej.  

Spotykamy się online (najczęściej google meet) lub osobiście (wycena indywidualna). Na podstawie wysłanych wcześniej zdjęć, rzutów pomieszczenia lub pomieszczeń omawiamy koncepcję, pomysły i rozwiązania dla Twojego wnętrza. Skupiamy się maksymalnie na tym, aby przekazać Ci konkretne rozwiązania i pomysły, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby. W ciągu 2/3 dni roboczych na maila otrzymujesz podsumowanie wszystkich naszych ustaleń, gotowe rozwiązania i propozycje zmian dla Twojego wnętrza. Jeśli nasuną Ci się jakieś pytania, wątpliwości nadal pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Konsultacja wnętrzarska pozwoli Ci rozwiązać wiele dylematów związanych z urządzaniem wnętrza. Pozwala zaoszczędzić Twój czas i nerwy, które niestety często mają miejsce podczas szukania idealnych rozwiązań dla swojego wnętrza. Otrzymujesz gotowe pomysły, rozwiązania (również te pod kątem technicznym) które niejednokrotnie uchronią Cię przed popełnieniem kosztownych błędów i niepotrzebnych wydatków.

Umów się już teraz!

Porozmawiajmy, opowiedz nam na czym polega Twój problem, a my zajmiemy się resztą!

250zł
Konsultacja trwa 60 minut

    Sprawdź
    Przesuń