Skip links

Konsultacja wnętrzarska online i stacjonarnie

Często zastanawiasz się nad tym co możesz zmienić lub ulepszyć w swoim wnętrzu, żeby poczuć się w nim lepiej? Może nie masz pomysłu na konkretne pomieszczenie?  

Przed Tobą etap urządzania domu i chciałbyś zasięgnąć porady jak to zrobić, w którym kierunku pójść, czy układ domu czy mieszkania jest dobrze dostosowany do Twoich potrzeb?

Nie jeden z nas stanął lub stanie przed takimi dylematami. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, nie musisz od razu decydować się na cały projekt wnętrza. Alternatywą jest konsultacja wnętrzarska. Na czym dokładnie polega ta forma współpracy? Pozwól, że pokrótce opowiem Tobie co i jak!

Konsultacja wnętrzarska – co to jest?

Konsultacja wnętrzarska to takie spotkanie przy kawie.

Może odbywać się online (łączymy się wtedy najczęściej poprzez google meet) lub stacjonarnie (Poznań i okolice). Wybieramy odpowiedni termin, godzinę i działamy!

Przed konsultacją często wysyłam krótką ankietę lub proszę o zdjęcia pomieszczenia (absolutnie nie przejmuj się bałaganem lub tym, że coś nie jest idealnie–nie o to w tym chodzi!) żeby łatwiej byłoby nam się skupić na konkretach i dokładnym omówieniu problemu. Konsultacja wnętrzarska może dotyczyć jednego lub kilku pomieszczeń – ta godzina należy do Ciebie!

Na czym się skupimy podczas konsultacji?

Podczas konsultacji skupiam się na tym, żeby jak najbardziej poznać Twoje potrzeby i pomóc odnaleźć Ci idealnie dopasowane rozwiązanie. Omawiamy różne warianty, pomysły na dane wnętrze np. kolorystyka, dodatki, wybór mebli lub innowacyjnych rozwiązań. Doradzam również pod kątem funkcjonalności we wnętrzu, co jest ogromnie ważne, ale i pod kątem jak najlepszego samopoczucia we własnym wnętrzu.

Nie zdajemy sobie często sprawy, ale tak naprawdę to właśnie nasze wnętrze jest miejscem, gdzie po przekroczeniu progu powinniśmy z uśmiechem na twarzy stwierdzić – czuję się tu świetnie! I ja staram Ci się w tym pomóc jak najlepiej potrafię.

Podsumowanie konsultacji

Po naszej konsultacji w ciągu 3 dni przygotowuję dla Ciebie podsumowanie tego, o czym rozmawialiśmy, co udało nam się ustalić. Wysyłam Ci również moodboard, czyli zestawienie pomysłów, propozycji na dane pomieszczenie lub pomieszczenia.  Są to zdjęcia, przykładowe propozycje produktów, które możesz użyć w swoim wnętrzu.

Tak naprawdę dostajesz ode mnie gotowe rozwiązanie. W twoich rękach pozostaje zrealizowanie tego planu 😊

Jeśli chciałabyś o coś zapytać lub umówić się na konsultację wnętrzarską koniecznie zajrzyj do tej zakładki – kontakt.

Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się odmienić Twoje wnętrze!

Zostaw komentarz

  1. Bardzo spodobało mi się czytanie artykułów na tym blogu. Są dobrze napisane, interesujące i zapewniają wyjątkową perspektywę. Z niecierpliwością czekam na każdy nowy post i jestem mile zaskoczony nowymi poruszanymi tematami. Zdecydowanie warto sprawdzić je wszystkie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!

    1. Dodaj komentarz

      Aleksandra Wesołowska says:

      bardzo mi miło, dziękuję!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Sprawdź
Przesuń