Wprowadzam się na swoje, czyli wykańczanie się w czasach pandemii.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że wykańczanie domu w czasach pandemii, czy lockdownu może Cię przerażać. Na pewno ta sytuacja nam tego nie ułatwia. Rok temu o tej porze, razem z mężem, kończyliśmy wykańczać nasz dom. Zanim jednak się za to zabraliśmy, porządnie się do tego przygotowaliśmy. 

W tym miejscu przedstawiam Ci mojego e-booka !

Spisałam ‘plan działania’ od czego zacząć. Co jest najważniejsze, o czym warto pamiętać, o czym na pewno nie możesz zapomnieć podczas wykańczania domu. Podstawą jest dobra organizacja, o czym przyszło nam się przekonać w niejednej sytuacji. Spisałam w pigułce rady z naszego doświadczenia, które wpłynęły na cały proces wykańczania domu w czasach pandemii. Mam nadzieję, że i Tobie pomogą, choć w małym stopniu, przebrnąć przez ten okres ze spokojniejszą głową! Trzymam za Ciebie kciuki! Nie przedłużając, poniżej pobierzesz mojego e-booka

OKLADKA2-2

Darmowy e-book

Co znajdziesz?

01.   Projekt

Podpowiadam, jak zabrać się za wizualizację swojego wnętrza i dlaczego jest to tak ważne

02.   Kosztorys

Nie lubisz jak pieniądze uciekają Ci z portfela? Koniecznie zrób kosztorys, aby wszystko mieć pod kontrolą!

03.   Realizacja

Jeśli dokładnie przejdziesz przez proces organizacji, realizacja projektu pójdzie sprawniej

Shopping Basket
Stworzyliśmy coś nowego
 

To miejsce w którym znajdziesz połączenie minimalizmu z czernią i drewnem, ale nie tylko. Niepowtarzalne dodatki do Twojego wnętrza, stworzone z materiałów i w jakości PREMIUM.